/ O mnie

 

Witaj. Jeśli się tu znalazłeś, pewnie ciekawi Cię, kim jest osoba, która tworzy to miejsce. Ja zawsze sprawdzam, za każdym razem gdy odwiedzę nowe miejsce. Tak więc opowiem ci trochę o tym, co tutaj robię.

Mam na imię Daria i choć jestem niewielka, to mam wiele zainteresowań i pomysłów. Blog powstał z pasji do tworzenia i dzielenia się z innymi tym, co warte uwagi. Równie dobrze mogłabym to wszystko zostawić dla siebie, ale mnie od dawna cieszy pokazywanie tego, co lubię, opisywanie. Zainteresowań mam sporo, ponieważ jestem osobą, która nigdy się nie nudzi. Zawsze jest przecież dobra książka do przeczytania, ciekawy film do obejrzenia, a przede wszystkim tworzenie. Tak naprawdę to nie rozumiem, jak ktoś może powiedzieć "nudzę się" i w dalszym ciągu siedzieć z krzywą miną na kanapie. Ja nie jestem taką osobą. Dużo czytam, oglądam filmy, seriale, piszę listy, rysuję, wyklejam, rozwijam swoje umiejętności. Cały czas wyznaczam sobie nowe cele i dążę do nich. Czasami pokażę Ci też kawałek mojej codzienności ujęty w słowach i zdjęciach. Dzięki temu miejscu, będziecie mogli dowiedzieć się czegoś ciekawego, zainspirować się, odkryć nowości, lub coś zapomnianego, ale przede wszystkim spędzić miło te kilka minut.

Życie daje nam wielkie możliwości. Można stworzyć wiele rzeczy, odkryć wiele cudownych miejsc, czy też zajęć. Wystarczy odrobina chęci. Nawet gdy zaczynasz od zera. Ważne, aby wkładać w to całe swoje serce i chęci. Tak właśnie jest z tym blogiem i ze wszystkim co robię.

Będzie mi miło jeśli zostaniesz na dłużej.
Daj o sobie znać, w komentarzu, w obserwacji, lub na instagramie.
Dziękuję, że jesteś.

kontakt: daria_kr@op.pl


kontakt: daria_kr@op.pl / instagram: @darin.kr