Witaj! Znajdziesz tu trochę mojej codzienności, książek, listów, włoskiego i wiele więcej...

English Matters wydanie specjalne 23/2017


Witajcie! Dzisiaj przychodzę do was z recenzją wydania specjalnego English Matters. Jak wiecie, uważam te magazyny za świetną formę nauki języka. Jeśli znamy już trochę jakiś język, to rewelacyjnie możemy go utrwalać, czy odkrywać nowe słownictwo za pomocom czytania różnorodnych artykułów które znajdują się w tego typu magazynach. Tym razem mamy numer poświęcony jedzeniu.W środku znajdziemy między innymi artykuł o Superfood, czyli jedzeniu które zawiera zdrowotne właściwości. Owoce, warzywa które spożywane pomogą nam uchronić się przed różnymi dolegliwościami i chorobami. Często fast-foody są szybkim i łatwym rozwiązaniem, ale warto poszukać czegoś równie łatwego w przygotowaniu, a jednak dużo zdrowszego, zawierającego witaminy i cenne składniki odpowiednie do naszego zdrowia.

Skoro wydanie specjalne o jedzeniu, to nie może zabraknąć szefów kuchni, których z pewnością znacie z telewizji lub internetu. W numerze pojawia się Jamie Oliver, Gordon Ramsay, Amelia Freer. Znajdziemy tam informacje o nich, a także o tym, czym się zajmują, a także o pewnych kontrowersyjnych faktach.


Sex on Plate to artykuł o jedzeniu, potrawach i produktach, którymi możemy zaskoczyć drugą osobę. Jeśli zastanawiacie się, co przyrządzić na randkę, co wpływa na lepsze samopoczucie, tam znajdziecie na to odpowiedź. Kilka stron dalej pojawiają się także przepisy na smakowite dania, które od samego patrzenia na ich zdjęcia - sprawiają, że stajemy się głodni!

Inne interesujące artykuły to Picky Buyers, o tym że możemy zaoszczędzić pieniądze, a nadal jeść zdrowo. Sweets and Sensibility - Food in Austen's World, o jedzeniu w czasach w których żyła Jane Austen, ale głównie o tym, co lubiły jeść bohaterki i bohaterowie jej książek, to jest naprawdę interesujące! Artykuł, który również mi się spodobał, to Stay Healthy Throughout the Whole Year! - o tym, że należy dbać o zdrowie przez cały rok, a w nim produkty, któte są dostępne w danym miesiącu w roku i które mogą zapewnić nam lepsze samopoczucie i zdrowie. Znajdzie się także coś dla alergików oraz fanów podróży, jedzenie z różnych zakątków świata.


Jak widzicie, to wydanie specjalne zawiera mnóstwo ciekawych artykułów. Myślę, że spodoba się każdemu, kogo interesuje temat żywienia, chce poznać ciekawostki na ten temat, ale nie tylko.

Ten numer możesz kupić tutaj.

Za egzemplarz bardzo dziękuję Colorful Media.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© Agata | WioskaSzablonów.