Witaj! Znajdziesz tu trochę mojej codzienności, książek, listów, włoskiego i wiele więcej...

Rozdanie, do wygrania 4 książki! do 20.06


Kochani,wraz z Wydawnictwem Rebis mam dla was wspaniałe rozdanie. Do wygrania nie jedna, nie dwie, a aż 4 książki! 4 tomy cyklu Niny Majewskiej-Brown. Jak wiecie, bardzo lubię tę autorkę, tym bardziej zachęcam was do zgłoszenia się. To rewelacyjna okazja, aby powiększyć waszą biblioteczkę o aż 4 ciekawe książki. Zasady rozdania są proste, tak więc każdy może wziąć w nim udział.Aby wziąć udział w rozdaniu wystarczy zostawić komentarz z adresem e-mail
"Biorę udział, mój e-mail to:..."

aby uzyskać dodatkowe losy w losowaniu możesz:
- zaobserwować bloga, podaj nazwę w komentarzu,
- udostępnić informację o konkursie na swoim blogu, podaj link

Dodatkowe losy zwiększają szansę na wygraną.Każdy dostanie przydzielone do niego losy i po zakończeniu konkursu za pomocą strony wylosuję zwycięzcę do którego powędrują książki. Rozdanie trwa do 20.06Regulamin:
1. Organizatorem rozdania jest właścicielka bloga: darinkr
2. Sponsorem nagrody jest wydawnictwo Rebis.
3. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest zgłoszenie chęci udziału w komentarzu, a także podanie adresu e-mail. Można uzyskać dodatkowe losy dzięki obserwowaniu bloga, oraz udostępnieniu informacji.
4. Konkurs trwa od 12 czerwca 2017 roku do 20 czerwca 2017 roku do godz. 23.59
5. Nagrodą są 4 tomy cyklu Niny-Majewskiej Brown
6. W konkursie mogą brać udział osoby posiadające blogi oraz anonimowy uczestnicy, którzy podpiszą się imieniem/nickiem. 
7. Konkurs skierowany do osób posiadających adres zamieszkania w Polsce.
8. Ze zwycięzcą skontaktuję się drogą mailową, oraz udostępnię informację o losowaniu na blogu. W przypadku, gdy zwycięzca w ciągu 7 dni nie odpowie na wiadomość, nastąpi wybór innego wygranego.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© Agata | WioskaSzablonów.