Witaj! Znajdziesz tu trochę mojej codzienności, książek, listów, włoskiego i wiele więcej...

Mapa snów, marzeń, celów.


Ostatnio na instagramach poświęconych nauce znalazłam mapy snów, które przedstawiają marzenia, nasze cele, do których dążymy. Postanowiłam również stworzyć taką mapę snów, którą umieściłam w widocznym miejscu, aby mogła mnie motywować i w każdej chwili zwątpienia przypominać, o marzeniach, które chciałabym kiedyś spełnić, o celach, które chcę osiągnąć.  


Taka mapa na tablicy korkowej, na ścianie, czy włożona do kalendarza, który zawsze mamy przy sobie, to coś świetnego. Ja jestem bardzo dumna z mojej mapy, którą stworzyłam w kilka minut. Właściwie te marzenia zawsze miałam gdzieś w głowie i dążyłam do nich, jednak gdy są zobrazowane, czy wypisane, to czuję jeszcze większą chęć i siłę do ich spełniania. Teraz nie powiem już że "nie chce mi się", albo "po co ja to robię?", ponieważ wiem, dlaczego to robię i wiem, że aby coś osiągnąć, musi mi się chcieć. Polecam wam spisanie swoich celów, marzeń, planów. Jeśli nie chcecie spisywać tych większych, spisujcie małe cele, które planujecie osiągnąć w najbliższych dniach. Jak dla mnie, takie listy są rewelacyjne, tworzę je cały czas i w różnych formach. One zawsze przypominają mi o tym, co dla mnie ważne i dzięki temu nie nachodzą mnie często złe myśli, czy zwątpienie.

Jak wiecie, właśnie robię coś, co przybliża mnie do jednego z celów, stąd ten krótki wpis. Jednak myślę, że warto było pokazać wam tę mapę i może zmotywuje to kogoś, do stworzenia własnej. Bez względu na wiek, czy plany na życie, warto mieć marzenia i dążyć do spełnienia ich. Jak dla mnie, życie to ciągłe dążenie do celów, wyznaczanie sobie ich i robienie wszystkiego, aby je osiągnąć i przede wszystkim być szczęśliwym. Dla mnie spełnienie każdego mojego celu to spory krok do szczęścia i duża satysfakcja.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© Agata | WioskaSzablonów.