Witaj! Znajdziesz tu trochę mojej codzienności, książek, listów, włoskiego i wiele więcej...

Najlepsze DIY na Walentynki.


Jak wiecie Walentynki zbliżają się wielkimi krokami. Oczywiście jest wiele rzeczy, które możemy podarować ukochanej osobie, jednak chyba najbardziej cieszą te własnoręcznie wykonane. Dlatego z tej okazji przejrzałam masę inspiracji i postanowiłam podzielić się z wami najciekawszymi pomysłami na Walentynkowe Do It Yourself. Może to być dodatek do prezentu, albo rozwiązanie dla tych, którzy kochają prezenty od serca. Oczywiście, jeśli nie macie z kim spędzać walentynek, to nic nie stoi na przeszkodzie, abyście samemu wykorzystali któryś ze sposobów i sprawili sobie radość.

Oczywiście, przez żołądek możemy trafić do serca, tak więc warto pomyśleć tego dnia, o stworzeniu czegoś smacznego, a jednocześnie wyglądającego efektownie dla bliskiej nam osoby. To na pewno wywoła uśmiech na twarzy i uszczęśliwi każdego. Jedzenie to przecież element każdego dnia, a w tym szczególnym dniu możemy je trochę urozmaicić, lub przygotować coś specjalnego.

Warto pamiętać też o dekoracjach, ja bardzo lubię dodatki do wnętrz, które możemy stworzyć samemu. Dla wszystkich fanów Walentynek i motywu serduszek jest cała masa inspiracji na ozdobienie mieszkania w tym dniu, ale nie tylko. Warto poszukać czegoś odpowiedniego, bo naprawdę niektóre z nich dodają uroku.


Uwielbiam dodawać własnoręcznie robione kartki do każdego prezentu, więc dlaczego tym razem ma być inaczej? :) Wcale nie musi być nudno i prosto. Oprócz serduszek możemy dodać do nich coś charakterystycznego dla naszego związku, coś co wiemy tylko we dwoje. :)


Na koniec sposoby, które wymagają odrobinę pracy, jednak efekt końcowy robi wrażenie. Możemy zapisać powody, dla których kochamy drugą osobę, a może wspomnienia, które mamy. Nie wiem jak wy uważacie, ale ja osobiście podziwiam ludzi, którzy wypisują tyle karteczek i przede wszystkim wymyślają aż tyle powodów za które kochają drugą osobę.Ciekawa jestem, czy wy decydujecie się na własnoręcznie przygotowane prezenty z okazji walentynek, czy tylko na te gotowe? Ja zwykle do  gotowego dodaję coś, co przygotowałam sama, takie połączenie wydaje mi się być w porządku! No i jeszcze nie jest za późno, aby znaleźć jakiś fajny pomysł i go wykonać, więc do dzieła.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© Agata | WioskaSzablonów.